Mayo

15 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Mayo, bütün kadınların tatil valizinde mutlaka bir veya birkaç farklı renk ve modelde bulundurduğu bir plaj giyimidir. Bronzlaşma sürecinde çoğunlukla bikini tercih edilse de, bronzlaşmanın ilk adımından sonra rahatlığından dolayı mayo tercih edilir. Özellikle uzun uzun yüzmeyi seven bayanlar için tek parça mayo bikiniye göre daha rahat hareket olanağı sağladığı için yüzmeye en uygun giyimdir. Tasarım konusunda daha geniş bir yelpazaye sahip olması da mayoları daha tercih edilir hale getirmektedir. 

2019 Yaz Sezonu Bayan Mayo Modelleri

2019 yaz sezonunda da diğer yıllarda olduğu gibi yine siyah, kırmızı ve beyaz renk hakim. Siyah mayonun her renk pareo ve şortla kombinlenerek, tek dokunuşla şık bir kıyafete dönüşebilmesi tercih edilirliğini arttırıyor. Bronz tenin parlaklığını ortaya çıkaran beyaz mayolar iddialı mayolar grubunda yer almasına rağmen, vücuduna güvenen bayanlarını yine vazgeçilmezleri arasında. Kırmızı mayolar da beyaz mayolar gibi bronz tende bambaşka bir çekicilik yarattığı için beyaz kadar iddialı olmasa da yine dikkat çekmeyi seven hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Bu temel renkler dışında 2019 yaz sezonunda mavi ve fuşyanın hakimiyetinden bahsetmek mümkün. Mavi lacivert tonlarının deniz, havuz ve açık gökyüzünü tamamlayan tonları ile dişiliği vurgulayan fuşya tonları 2019 yaz sezonunda havuz ve deniz kıyısında sıkça rastladığımız mayo renklerinden.

Bayan Mayo Fiyatları

Bayan mayo fiyatları kullanım alanına, kalitesine, markanın gücüne, markanın reklam yatırımına göre çeşitlilik gösterir. "Pahallı mayo kaliteli mayodur " inanışı her zaman doğru değildir. Ucuz mayolar arasında da reklam yatırımı az olduğu ve markalaşamadığı için ucuz satılan çok kaliteli bayan mayolara rastlamak mümkündür. Mayo satın alırken belirleyici olan kullanıcının tercihidir. Bazı bayanlar pahallı tek bir mayo alıp tüm tatilde onu giymeyi tercih ederken, bir çok bayan ucuz mayolardan çok sayıda alıp, tatil boyunca çeşit çeşit mayolarla tatil yapmayı tercih etmektedir. Kısa tatiller için çoğunlukla ilk seçenek tercih edilse de, sahil bölgesinde yaşayan ya da yaz sezonunu yazlıkta geçirip uzun tatil yapma olanağı bulan bayanlar için ikinci tercih daha akla yatkındır. Bunun yanı sıra kısa süreli bir tatile gidecek hanımlar için de tatil valizlerinde ucuz bir mayo bulundurmaları yararlıdır. Mayo ne kadar kaliteli olursa olsun tatilde deniz dışında havuz da kullanılacaksa, en kaliteli mayonun bile havuz suyunda dayanıklılığı kat kat daha düşüktür. Havuzlarda hijyen için kullanılan kimyasallar mayonun dayanıklılık süresini kısaltmaktadır. Bu nedenle genellikle havuzda ucuz mayolar tercih edilir.

Kullanıcıların Yaptığı Mayo Aramaları:

bayan mayo modelleri, bayan mayo şort, bayan mayo fiyatları, bayan mayo al, bayan atlet mayo, kadın mayo al, bayan mayo satın al, bayan şortlu mayo altı, bayan mayo beden ölçüleri, bayan mayo büyük beden, şortlu bayan mayo çeşitleri, bayan destekli mayo, bayan deniz mayo, bayan dolgulu mayo, kadın mayo deniz, bayan mayo etekli, bayan mayo en ucuz, bayan elbise mayo, bayan etekli mayo fiyatları, kadın mayo etekli, kadın elbise mayo, kadın elbiseli mayo, kadın mayo fiyatları, bayan şort mayo fiyatları, mayo kadın giyim, bayan havuz mayo, kadın havuz mayo, bayan mayo indirim, bayan mayo indirimli, kadın mayo indirim, kadın indirimli mayo, bayan mayo kapıda ödeme, bayan korseli mayo, bayan kırmızı mayo, bayan kapri mayo, kilolu bayan mayo modelleri, likralı bayan mayo, bayan mayo modelleri fiyatları, kadın mayo modelleri, kadın mayo markaları, kadın mayo modelleri 2019, bayan mayo outlet, bayan mayo ölçüleri, bayan paçalı mayo, bayan püsküllü mayo, bayan renkli mayo, bayan mayo siyah, bayan sporcu mayo modelleri, bayan sporcu mayo, bayan mayo şortlu, bayan şortlu mayo modelleri ve fiyatları, bayan şortlu mayo fiyatları, bayan mayo ucuz, şortlu mayo bayan ucuz, ucuz bayan mayo modelleri

Ürünleri Filtrele: