Bikini Takımı

58 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Bikini takım, yüzyıllardır tüm dünyada bayanların denize girmek için en çok tercih ettikleri plaj giyimidir. Çekici görünümünün yanı sıra, vücudunun daha büyük kısmını bronzlaştırmak isteyen bayanların da vazgeçilmez tercihidir. Denize girip çıktıktan sonra ıslak kalmak istemeyen ve mayo değiştiren bayanlar için değiştirilmesi pratiktir ya da mayo değiştirme olanağı olmayan bir yerde denize giriliyorsa mayoya oranla çok daha hızlı kuruduğu için bikini tercih edilir.

Bikini Takımı Modelleri

Bikini takımı denince ilk akla gelen model kuşkusuz ipli üçgen bikini takımlardır. Üçgen bikiniler bronzlaşma süreci için en çok tercih edilen bikini takım modelidir. Bronzlaşma süreci büyük ölçüde tamamlandıktan sonra iz kalma ihtimali ortadan kalkınca, tasarım bikini takım modellerine geçilir. Bu süreçte vücut yapısına uygun olarak, şortlu bikini takımlar, boxer bikini takımlar, yüksek bel bikini takımlar, tankini bikini takımlar yoğunlukla tercih edilir. Basen ve iç bacak problemi olan hanımlar taytlı, şortlu ve etekli bikini takımları tercih ederken, küçük ve sarkık göğüs probleminde destekli ve dolgulu bikini takımları kullanılır.

Kullanıcıların Yaptığı Bikini Takımı Aramaları:

3 lü bikini takımı, bikini alt üst takım, bikini pareo takım, bikini şort takım, bikini takım al, bikini takım en ucuz, bikini takım fiyatları, bikini takım modelleri, bikini takım ucuz, bikini takımı, bikini takımı 2019, bikini takımı al, bikini takımı modelleri, bikini takımı satın al, bikini takımı ucuz, boxer bikini takım, brazilian bikini takım, dantel bikini takım, destekli bikini takım, dolgulu bikini takım, etekli bikini takım, siyah bikini takım, tanga bikini takim, üçgen bikini takım, üçlü takım bikini modelleri