İndirimli Fiyat! Mite Love Tül Dantel Fantazi Gecelik Genişlet

Mite Love Tül Dantel Fantazi Gecelik

Mite Love

Yeni

49,90 TL

KDV Dahil

89,90 TL KDV Dahil

-40,00 TL

d0ede3f922eb11c9371ec67b884013ab.png
f08f74a28cf2c39ce61ee74e9144799a.png
837da2b04b08053f79fd95bfb918da3c.png

Mite Love Tül Dantel Fantazi Gecelik

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

RENK

Siyah

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Gecelik, sütyen ve külot

Mitelove

Editörün Notu


Mite Love Tül Dantel Fantazi Gecelik Fantezi dünyasında siyah tül gecelik tasarımıyla, şık bir görünüm sağlar. Siyah gecelik transparan özelliğiyle kadınların güzelliğini taçlandırır. Partnerinizi tül gecelik ile etkinizin altına alabileceğiniz bir tasarımla mitelove vitrinlerindeki yerini aldı. Fantezi dünyasında kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır.

Tül gecelik ile partnerinize unutamayacağı geceler yaşatarak dişiliğinizi ön plana çıkarabileceğiniz bir üründür. Tümüyle tülden yapılmış siyah gecelik tahriş etmeyen yapısıyla ve kolay kullanımıyla sizler için imal edilip fantezi dünyasında yerini alır. Tül gecelik salaş modelde olup istenmeyen fazlalıkları kapatmasıyla olduğunuzdan daha zarif bir görünüm sağlar. Şık görünmenizi sağlayan tül gecelik partnerinizin başını döndürecek duygusal anlamda onu etkiniz altına alabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Siyah gecelik tek parçadan oluşan her bedene göre ölçüsü mevcuttur. Fantezi dünyasında yer alan siyah gecelik farklı renk ve modelde mevcuttur.

Mite Love Tül Dantel Fantazi Gecelik Siyah gecelik olarak kullanabilir ayrıca farklı kombinlerde kullanabileceğiniz zengin bir kullanıma sahiptir. Fantezi dünyasında transparan olarak bilinen tül gecelik kadınların iç giyim arasında en çok tercih ettikleri kumaş türüdür. Siyah gecelik dişiliği ön plana çıkaran, kadınları olduğundan daha zarif gösteren bir yapıya sahiptir.

Çiftler arasında gecede oluşan problemler çiftlerin dış dünya ile olan iletişimlerine de yansımaktadır. Çiftler bu sebeple dış dünyaya yönelik bir arama durumuna geçer. Duygusal tatmin olma ihtiyaçlarını sağlayabilmek için eşler arasında kopmalar meydana gelir. Bunu tersine çevirmek için fantezi dünyasında yer alan geceliklerle engelleyebilirsiniz. Bunu engellemek için görüntüyü değiştirmekle ilk ve en önemli adımı atmış olursunuz.

Mite Love Tül Dantel Fantazi Gecelik Dış görünümünüzü fantezi dünyasında yer alan tül gecelikler ile sağlayabilirsiniz. İnsanlardan çekince yaşamadan bedenin uyma problemini yaşamadan rahatlıkla temin edebileceğiniz siyah gecelikler sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde gizli kargo seçeneğiyle sizlere teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Kadınların vazgeçilmezi olan siyah renk giyim, siyah gecelikler içinde her zaman önemli bir yere sahiptir. Siyah renk, geceliklerde de konumu korumaya devam etmektedir. Siyah gecelikler kadınlar tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Beyaz Tül Pareo