İndirimli Fiyat! Mite Love Seksi Mini Elbise Sırtı Dekolte Kırmızı Genişlet

Mite Love Seksi Mini Elbise Sırtı Dekolte Kırmızı

Mite Love

Yeni

59,90 TL

KDV Dahil

89,90 TL KDV Dahil

-30,00 TL

d0ede3f922eb11c9371ec67b884013ab.png
f08f74a28cf2c39ce61ee74e9144799a.png
837da2b04b08053f79fd95bfb918da3c.png

  Mitelove


MARKAMite LoveÜRETİM YERİTürkiyeGİZLİ GÖNDERİ Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.PAKET İÇERİĞİTek Parçadan Oluşmaktadır Mitelove


  Editörün Notu


 


Mite Love Seksi Mini Elbise Sırtı Dekolte Kırmızı şık duruşuyla şıklığınızı tasdikliyor. Seksi Mini ElbiseSeksi Mini Elbise tek parçadan oluşan elbise beyaz rengin seksi duruşuyla sizi göz kamaştıracak bir görünüme kavuşturur. Seksi Mini Elbise sırt kısmında çapraz bağlanmasıyla sırtın büyük bir bölümünü dışarda bırakan elbisedir. Seksi Mini Elbise parlak beyaz renkle tüm dikkatlarin üzerinizde olduğunu, farkınızı hissedeceksiniz. Kaliteli kumaş yapısıyla, vücutta duruşuyla sizin tüm bakışları üzerinizde toplayacağınız Seksi Mini Elbise. Partnerinizin gözlerini alamadığı, şıklığınıza şıklık ilave eden Seksi Mini ElbiseSeksi Mini Elbise kaliteli kumaştan imal edilen Seksi Mini Elbise solmayan renk yapısıyla mitelove sitelerinde siz değerli kadınlara sunduk.   Sırtı Dekolte KırmızıSırtı Dekolte Kırmızı özel bir gecede veya bir iş yemeğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Sırtı Dekolte Kırmızı ile karşı cinsin başını döndürür ve karşı cinse şans vermeyen bir tasarımdır. Sırtı Dekolte Kırmızı her kullanımında ilk gün zerafetinden ve şıklığından asla ödün vermez. Sırtı Dekolte Kırmızı ile girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olabilirsiniz. Sırtı Dekolte Kırmızı karşı cinsin hayranlıkla izlediği baş döndüren güzellik olursunuz.


 


 Sırtı Dekolte Kırmızı vücudu saran yapısıyla ve vücut hatlarını fiziksel olarak belirgin gösteren tasarımla, dişiliğinizi konuşturacağınız Sırtı Dekolte Kırmızı ile harika görüneceksiniz. Temiz ve safiyetin rengi beyaz, Sırtı Dekolte Kırmızı ile dile gelen renk olmuştur. Sırtı Dekolte Kırmızı göz alıcı bir görünüme kavuşturur. Dekolteli mini elbise farklı renk ve bedenlerde stoklarımızda mevcuttur. 


 Mitelove Mite Love Beden Tablosu 

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Beyaz Tül Pareo