İndirimli Fiyat! Mite Love Seksi Gecelik Jartiyerli Fantazi Takım Siyah Genişlet

Mite Love Seksi Gecelik Jartiyerli Fantazi Takım Siyah

Mite Love

Yeni

72,90 TL

KDV Dahil

139,90 TL KDV Dahil

-67,00 TL

d0ede3f922eb11c9371ec67b884013ab.png
f08f74a28cf2c39ce61ee74e9144799a.png
837da2b04b08053f79fd95bfb918da3c.png

Mite Love Fantazi Jartiyerli Siyah Seksi gecelik Takımı

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

RENK

Siyah

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Jartiyerli tanga, 1 adet Jartiyer Aksesuarı, Zincirli gecelik

Mitelove

Editörün Notu

Mite love fantazi jartiyerli siyah seksi gecelik takımı tül kumaştan imal edilmiştir. Fantezi jartiyerli gecelik boydan uzun sırt bölgesinde ayaklara kadar uzanan tülden üretilmiştir. Siyah seksi gecelik göğüs bölgesinde dantel detay bulundurur. Siyah gecelik takımı jartiyer tutacağı bulundurur. Siyah seksi gecelik ön bölümü açık göğüs bölgesinde kurdeleyle bağlanan seksi bir görünüm kazandırır. 

Siyah gecelik takımı tümüyle transparan kumaş olan ve kalça bölgelerini açıkta bırakarak seksiliğinizi anlamlandıran bir üründür. Fantezi jartiyerli gecelik jartiyer bulundurmasıyla daha şık bir görünüm sağlar.

Siyah gecelik takımı çiftlerin birbirlerini tatmin edecek geceler geçirmelerini sağlar. Siyah seksi gecelik kadınların en çok tercih ettiği geceliklerdir. Fantezi iç giyim ürünlerinde en çok kullanılan siyah gecelik takımı, kişiye özel olması nedeniyle ve partnerini memnun etmek adına kullanımı olan siyah gecelik takımı tasarımı ön plandadır.

Siyah gecelik takımı kullanımı rahat olan bir üründür. kadınların şık ve zarif görünümlerini destekleyecek giyim zevkleriyle partnerlerininin başını döndürecek etki yaratmak istemesiyle kullanabilecekleri fantezi jartiyerli gecelik ile sağlamaları mümkündür. Yeni maceralar yaşamak isteyen çiftlerin aradıkları maceraları bulabilecekleri ürün siyah seksi gecelik takımı. İlişkilerine heyecan katmak isteyen çiftler için üretilen siyah gecelik takımı. Gecede her anını taze ve canlı tutmak isteyen çiftlerin tercihi fantezi jartiyerli gecelik. Seksi olan kadınların çoğunluğunda seksiliklerini anlamlandıracak ürün olan siyah seksi gecelik.

Fantezi jartiyerli gecelik kadınların fantezi iç giyim kategorisinde önemli bir potansiyele sahiptir. Siyah gecelik takımı iç giyim alanında kadınları şıklık adına memnun eden bir üründür. her anında mutluluğunu ve cezp edici güzelliğini yüksek tutmak isteyen kadınların tercih ettiği ürün siyah seksi gecelikSiyah gecelik takımı geniş bir yelpazede yer alan ve kullanımı oldukça yaygın olan bir üründür. Fantezi jartiyerli gecelik güvenilir ve kaliteli üretim yapan Mite Love’da sizlerle buluşturuyoruz.

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Beyaz Tül Pareo