İndirimli Fiyat! Mite Love Mikro Uzun Gecelik Bordo Kadın Giyim Genişlet

Mite Love Mikro Uzun Gecelik Bordo Kadın Giyim

Mite Love

Yeni

Bu ürün stokta yok

113,90 TL

KDV Dahil

199,90 TL KDV Dahil

-86,00 TL

d0ede3f922eb11c9371ec67b884013ab.png
f08f74a28cf2c39ce61ee74e9144799a.png
837da2b04b08053f79fd95bfb918da3c.png

Mite Love Mikro Uzun Gecelik Bordo Kadın Giyim

Mite Love Mikro Uzun Gecelik Bordo Kadın Giyim birçok bayanın ilgisini çekmesinden dolayı tercih sebebi olmuştur.

 

Bordo Kadın Giyim

Bordo Kadın Giyim kadınların en çok tercih ettiği geceliklerdir. Fantezi iç giyim ürünlerinde en çok kullanılan Bordo Kadın Giyim, kişiye özel olması nedeniyle ve partnerini memnun etmek adına kullanımı olan Bordo Kadın Giyim tasarımı ön plandadır. Bordo Kadın Giyim kullanımı rahat olan bir üründür. Tahriş etmeyen yapısı ile çok rahat edecek tadına doyulmaz bir deneyime eşlik edeceksiniz.Oldukça esnek yapısı ile kullanımı oldukça rahat ve şık bir yapıdadır.

 

Mikro Uzun Gecelik

Seksi olan kadınların çoğunluğunda seksiliklerini anlamlandıracak ürün olan Mikro Uzun GecelikMikro Uzun Gecelik kadınların fantezi iç giyim kategorisinde önemli bir potansiyele sahiptir. Mikro Uzun Gecelik iç giyim alanında kadınları şıklık adına memnun eden bir üründür. 

Son derece kaliteli kumaş yapısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü gibi memnun kalacaksınız. %100 Hijyenik ve sağlıklı yapısıyla Mite Love Fantezi Giyimleri kısa sürede çiftlerin beğenisini kazanmıştır.Tüm zamanların daima en iyisi olan tek marka, Mite Love!

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Uzun gecelik ve tanga

 

Beden tablosu mitelove

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Artı Göğüs Ucu Kapatıcı