İndirimli Fiyat! Mite Love Fantezi Gecelik Siyah Transparan Tasarım Genişlet

Mite Love Fantezi Gecelik Siyah Transparan Tasarım

Mite Love

Yeni

24,90 TL

KDV Dahil

49,90 TL KDV Dahil

-25,00 TL

d0ede3f922eb11c9371ec67b884013ab.png
f08f74a28cf2c39ce61ee74e9144799a.png
837da2b04b08053f79fd95bfb918da3c.png

Mite Love Fantezi Gecelik Siyah Transparan Tasarım

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Kumaş Yapısı Likra ve Transparandır,

Kumaş Rengi Orjinal Olup Boya İçermez.

Uzun Süre Kullanım İçin, Önerilen yıkama sıcaklığı için, Yıkama  talimatı Kutu üzerindeki açıklamalara uyunuz.

Renkliler için çamaşır suyu ya da ağartıcı madde içermeyen deterjan kullanılması, açık ve koyu renklerin ayrı ayrı yıkanması önerilir.

RENK

Siyah

PAKET İÇERİĞİ

Tek parçadan oluşmaktadır

Mitelove

 

 

Editörün Notu
 

Şık tasarımlı siyah transparan gecelik,geceleriniz anlamlandıracak bir tasarımla fantezi dünyasında en çok tercih edilen gecelik. Şık siyah gecelik siz eşık bir görünüm kazandırır. Şık tasarımlı gecelik ile partnerinizi memnun edeceğiniz ve ipleri elinize alacağınız bir üründür. Fantezi gecelikler arasında akla ilk gelen şık tasarımlı gecelik kategorisinde şık transparan gecelik olur.  Şık siyah gecelik tül detay içerir. Şık tasarımlı gecelik kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Şık siyah gecelik tahriş etmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. 

Şık transparan gecelik ile gecelerinizde hem kendinizi hem de partnerinizi memnun edebileceğiniz bir üründür. 

Şık siyah gecelik vücut hatlarınızı olduğu gibi yansıtan bir tasarıma sahiptir. 

Şık tasarımlı gecelik ateşli geceler geçirebileceğiniz ve partnerinize üstünlük sağlayarak ipleri elinizde tutabileceğiniz ürün özelliğindedir. Şık siyah gecelik ile partnerinizin size tutkuyla istemesini sağlar.Birçok kadının tercih ettiği fantezi iç giyimde şık transparan gecelik ile göz kamaştırıcı bir görünüme bürünebilirsiniz. Kadınlarda dışarıdaki şık görünümleri kadar partnerleriyle geçirecekleri gecelerde de aynı şıklıkta ve zarafette olmak isterler bunu sağlamak için şık tasarımlı gecelik kullanarak isteklerini sağlayabilirler. 

Şık transparan gecelik tek parçadan oluşur. Şık siyah gecelik tahriş etmeyen kaliteli kumaştan üretilmiştir. Şık tasarımlı gecelik ile sizlerde arzularınızı açığa çıkaracak ve partnerinizin başını döndüreceksiniz. Birçok iç giyim ve fantezi dünyasında en çok tercih edilen transparan kumaş şık transparan gecelik ile vitrinlerdeki yerini aldı.

Birçok insanın mağazalara gidip denemekten çekindikleri için ya da eşleri için fantezi gecelik arayan erkeklerin ayıplanma korkusuyla alamaması sebeplerini ortadan kaldıran bir seçenekle sizlere hizmet sunuyoruz. 

Şık transparan gecelik almak isteyenlerin istediği gizlilikte gizli kargo seçeneği mevcut. İstediğiniz ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kapınıza getiriyoruz  Şık siyah gecelik almak isteyenlerin vücut ölçülerini bilmeleri yeterli olacaktır. Şık siyah gecelik her bedende stoklarımızda mevcuttur. 

Şık siyah gecelik farklı renk ve modelleriyle sizler için derlendi. Bütün bunlarla birlikte sizlerde istediğiniz şık siyah gecelik sahibi olabilirsiniz.Her kullanımında ilk günü kullanım kadar şık olabileceğiniz solmayan renkleriyle kalitesinden ödün vermez. Sizlerde kullanımlarınızda bu kaliteyi fark edeceksiniz.

Mitelove

Beden tablosu mitelove

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Beyaz Tül Pareo