İndirimli Fiyat! Mite Love Fantezi Gecelik Kırmızı Transparan Genişlet

Mite Love Fantezi Gecelik Kırmızı Transparan

Mite Love

Yeni

24,90 TL

KDV Dahil

49,90 TL KDV Dahil

-25,00 TL

d0ede3f922eb11c9371ec67b884013ab.png
f08f74a28cf2c39ce61ee74e9144799a.png
837da2b04b08053f79fd95bfb918da3c.png

Mite Love Fantezi Gecelik Kırmızı Transparan

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Kumaş Rengi Orjinal Olup Boya İçermez.

Uzun Süre Kullanım İçin, Önerilen yıkama sıcaklığı için, Yıkama  talimatı Kutu üzerindeki açıklamalara uyunuz.

Renkliler için çamaşır suyu ya da ağartıcı madde içermeyen deterjan kullanılması, açık ve koyu renklerin ayrı ayrı yıkanması önerilir.

RENK

Kırmızı

PAKET İÇERİĞİ

Gecelik

Mitelove

 

 

Editörün Notu
 

Fantezi gecelik kırmızı transparan olduğunuzdan daha seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kırmızı gecelik ile sıcak geceler geçirebilir ve partnerinizi memnun edebilirsiniz. 

Transparan gecelik, gecelikte en çok tercih edilen kumaş türüdür. Fantezi dünyasında sık sık adından bahsettiren transparan gecelik kadınların gösteriş dünyasının vazgeçilmez unsurudur. 

Kırmızı gecelik siyah detaylı tasarımıyla estetik bir görünüme kavuşmuştur. Transparan gecelik farklı renk ve modellerde Mite Love vitrinlerinde mevcuttur. Zengin beden ölçüleriyle vitrinlerimizde yer alan kırmızı gecelik şık ve estetik tasarımıyla derlenmiştir. Fantezi gecelik kırmızı her kullanımda ilk kullanımdaki görünümünden ödün vermez. 

Kırmızı gecelik solmayan renkte olup kaliteli kumaştan yapılmıştır. Fantezi gecelik kırmızı, transparan ve kırmızının birleşimiyle sizde özgüveninizi kazanabilirsiniz. Profesyonel kadınların tercih ettiği ürünlerin başını çeker. Kırmızı gecelik ile partnerinizi mutlu edebilir ve kendinizi de aynı ölçüde tatmin etmiş olursunuz. 

Kırmızı gecelik ile gecelerinizi neşelendirebilir, huzurlu bir yapıya bürünebilirsiniz. Fantezi gecelik kırmızı tek parçadan oluşur. Transparan gecelik, tül yapısında olup tahriş etmeyen ve vücudu sıkmayan kırmızı gecelik kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Kırmızı gecelik birçok kadının Fantezi gecelik kırmızı olarak kullandığı ve gecelerine sıcak bir hava katmak isteyen kadınların tercih ettiği bir üründür.

 Transparan gecelik ile partnerinize üstünlüğünüzü kanıtlayacağınız bir üründür. 

Fantezi gecelik kırmızı iç giyim kategorisinde en yaygın kullanımı bulunan fantezi üründür.

 Transparan gecelik beden ölçülerinizi bildiğiniz takdirde denemden vücudunuza uygun olan bedeni seçebilirisiniz. Kırmızı gecelik mağazalara gitme durumu olmayanların rahatlıkla ve gizlilik esasları göz önünde bulundurularak teslimatı gerçekleştiriyoruz. Fantezi gecelik kırmızı arayıp zamandan tasarruf etmek isteyen kadınların siparişlev erdikleri adrese hızlı ve güvenilir kargoyla teslim alabilirler.

 

 

 

Mitelove

Beden tablosu mitelove

Şu anki müşteri yorumları.

Write a review

Mite Love Beyaz Tül Pareo